Виставка батіку «Шовкове натхнення» Любави Тарадай


Молода мисткиня Любава Тарадай — талановита особистість, становлення якої відбувалося з раннього дитинства у творчій атмосфері, що панувала у родинному колі. Розпочавши активну діяльність на креативній ниві, Любава розкрила себе як різносторонньо обдарований митець. У 2009 р. закінчила з відзнакою Львівську Національну академію мистецтв (кафедра «Моделювання костюма»). Представлена колекція вечірніх суконь засвідчила фаховість дипломантки як дизайнера одягу: відчуття стилю, пропорцій, гармонії кольору та фактури. Майстерність художниці-вишивальниці проявилася у вишивці стрічками (персональні виставки 2008-2009 рр.).

Найповніше у творчості Любави Тарадай репрезентовано батік у техніці холодного та гарячого розпису. Саме в цих роботах авторка позиціонує себе як художник-живописець та графік.

На виставцi будуть представленi роботи з декiлькох серiй. Особлива сторiнка — образ Львова, стародавнього мiста-пам’ятника. Вулички, площi, пам’ятники переносяться на шовкове полотно i передають не тільки архiтектурне тiло Львова, але й його душу.

Значну увагу придiлено природi. Це провiдна тема багатьох творчих робiт.

Переважають роботи, виконанi у техніцi гарячого батiку, деякi вишитi стрiчками.
Інформація про мисткиню та фото її робіт на сайті www.fulbright.org.ua та www.lubavagallery.com

Інформація взята з сайту http://vyshyvanka.ucoz.ru/

Запрошуємо до голосування у конкурсі вишивок

Запрошуємо всіх бажаючих до голосування в наших новорічних конкрусах.
Віддати голос ви зможете лише зареєструвавшись. Але це варте того! Переможець отримає милий приємний приз, а ви долучитесь до українського декоративного мистецтва:)

Голосування: ВИШИВКА НА РІЗДВО
Голосування: НОВОРІЧНІ МІНІАТЮРИ