Гра для всіх «Палітра кольорів» на «Вишиванці»

Відтепер у вас є можливість проявити свої таланти не лише у вишиванні!
Розпочинаємо постійно діючий конкурс-гру «Палітра».

Протягом місяця кожен з нас творить якусь річ, про існування котрої інші навіть не здогадуються. Пропонуємо вам поділитись вашими творами з широким загалом, взяти участь в конкурсі і отримати заслужені призи.

Умови: На початку кожного місяця оголошується кольорова палітра. Наприклад, «Червоне літо» чи «Лазурова блакить», з поясненням кольорової гами. До кінця місяця ви можете прислати фото любої вашої роботи, виконаної руками (починаючи від вишивки закінчуючи пирогами високої художньої якості), з обов»язковою умовою виконання цих творів у заданій кольоровій гамі. Якщо це вишивка, то має бути зроблена переважно в заданих конкурсом тонах. Якщо це торт, то має бути прикраений мастикою чи глазуррю заданого конкурсом форума, і так далі.

Строки і прийом фото: Кожна колірна гра діє до кінця місяця. Всі роботи мають бути надіслані у вигляді цифрових чи сканованих фотографій в приватне повідомлення адміністратору (мені), фото надсилайте уже викладеним на радикал.ру. Присилайте третій код (вв-код, превью зі збільшенням по кліку).

Види робіт: Приймаються до участі ВСІ види ручної роботи: вишивання, шиття, плетення, ткацтво, малювання, розпис, в»язання, ліплення, паперові вироби, прикраси, …. додавайте в коментарях, що я забула — допишу). Одним словом, УСЕ (!) що ви робите руками.

Перевагами цього конкурса вважаю відсутність подання заявок. Тобто ви можете не прагнути взяти у ньому участі, але якщо протягом місяця ви створите щосб у заданих кольорах, то матимете змогу отримати глядацькі симпатії і підтримку, а також приємний заохочувальний приз: мініатюрного помічника в рукоділлі + віртуальну медаль, яку приєднаєте собі в підпис.

———————————————————————————

Тема жовтня : » Жовтень в сірих тонах»
Гра без заявок, вільні умови участі

Задані кольори: усі відтінки сірого. Допускається вишивання секційного фарбування у заданій гамі.

Роботи мають містити більше 80% заданого кольору (додаток інших кольорів допустимий, але у відношенні приблизно 20% до основного заданого кольору).

Варіації предметів: вишивки, одяг, сумки, листівки, прикраси, кулінарні шедеври, плетення, ліплення, ткацтво та ін.

Вимоги до світлин: прислати в приват, або на електронну пошту lakizka@yandex.ru
вв-коди світлини на радикал.ру , третій рядок, превью зі збільшенням по кліку.
Кінцева дата прийому робіт — 29 жовтня.
Початок голосування — 1 листопада.
http://www.vyshyvanka.ucoz.ru/forum/30-485-1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*