фестиваль «Романівська весна-2012»

Вчора, 19 травня, відкрився 4-й Міжнародний фестиваль «Романівська весна-2012», відкриття урочисто відкрили в с.Романівка, Попільнянського р-ну Житомирської області, в парку-садибі Максима Рильського.
Запрошую вас переглянути любительскі фотозвіти, які я встигла зафіксувати в Романівці. Сьогодні покажу вам момент відкриття з хлібом-сіллю, виступ гурту «Гук» (надзвичайне володіння народними інструментами!), виставку-змагання бібліотек району (їх столики з рукоділлям яскраво виділялось навіть на тлі буйноцвіту!)

В наступному пості я покажу вам короткий фотозвіт учасників фестивалю і різнобарв’я стилізації української сорочки та національного строю, як концертні варіанти, так і персональне вбрання окремих відвідувачів. Буде дуже цікаво. Заходьте ще!

ПОДАРУНОК ДО ДНЯ МАТЕРІ: конкурс рукоділь з вишивкою чи її імітацією!

ПОДАРУНОК ДО ДНЯ МАТЕРІ конкурс рукоділь з вишивкою чи її імітацією!

На «Вишиванці» в розпалі збір робіт до нового для нас конкурса подарунків до Дня Матері. Все, що ви зробили руками для своєї мами, і воно містить ознаки вишивки (власне вишивку, чи її імітацію, чи декор у вигляді вишивання тощо) може взяти участь у нашому конкурсі і виграти прекрасні призи!

Спонсорами конкурса виступають форумчанки і журнал «Все о рукоделии».

Щоб дізнатись про подробиці конкурса, тисніть на банер конкурса 🙂